Kiwi KVC-4105 Elektrikli Süpürge A 101 Market Reyonlarında

Kiwi KVC-4105 Elektrikli Süpürge A 101 Market Reyonlarında
19 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 361 kez okundu.

A 101 Market bir kaliteli ürünle daha karşınızda. Bayanların oldukça ilgi göstereceği ürün oldukça cazip fiyatlarla sizi bekliyor. Kiwi KVC-4105 elektrikli süpürge raflarda ki yerini aldı sizleri bekliyor. Temizlikte bir numaranız olacak bu harika ürün evinizin köşesinde yerini hemen alsın. Size pratik ve kolay bir temizlik sağlayacak ve evinizin her köşesinde harikalar yaratacak. Her evde bulunması gereken bu alet iki renk seçeneği ile A 101 market reyonlarında. Kırmızı ve mavi renkleri ile size muhteşem bir kalite sunuyor. Evinize yepyeni bir şıklık sunacak olan bu harika ürüne en yakın A 101 marketlerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Kiwi KVC-4105 Elektrikli Süpürge A 101 Market Reyonlarında

A 101 kampanyaları kiwi KVC-4105 elektrikli süpürge 99,95 TL’lik muhteşem fiyatı ile sizleri bekliyor. Otomatik kablo kablo sarma fonksiyonu, toz torbası dolduğunda uyarma sistemi, içinde bulundurduğu iki adet toz torbası ve 2 yıl garanti imkanı ile sizlere muhteşem bir kolaylık sağlayacak.

800 W’luk güce sahip olan bu makinenin toz haznesi ise 1.5 L. İçerisinde hepa filtre ve yıkanılabilir filtre de bulunduran bu harika ürünün temizleme işlemi de oldukça kolay. Kablosu saklanılabilir özellikte olduğundan istediğiniz her yere rahatça sığdırabilir ve yer kaplama sorunu yaşamadan rahatça kullanabilirsiniz. Kalitesine ve temizlikte ki çekim gücüne hayran kalacağınız bu ürüne A 101 market sayesinde hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git