Lipton Demlik Poşet Kış Karışımı Bitki Çayı A 101 Reyonlarında !

Lipton Demlik Poşet Kış Karışımı Bitki Çayı A 101 Reyonlarında !
21 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 370 kez okundu.

A 101 Market indirimleri hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta yine harika indirimler sizleri bekliyor. 2 Şubat ve 7 Şubat arasında indirime giren ürünlerin broşürü paylaşıldı. Bu broşürde yer alan ürünler arasında ise sizleri çok mutlu edecek bir sürpriz var. Lipton Demlik Poşet Kış Karışımı Bitki Çayı 48’li 6,95 TL. ye düştü. Bu soğuk kış günlerinde hasta olmamak için ve içinizi ısıtmak için güzel bir ideal olan kış bitki çayı sizlere çok iyi gelecektir. Hasta olmanızı engelleyecek ve boğazınızın ağrısını alacak olan bu güzel kış çayını bu fiyata düşmüşken kaçırmayın.

Lipton Demlik Poşet Kış Karışımı Bitki Çayı A 101 Reyonlarında !

A 101 kampanyaları bu hafta da devam ediyor. 2 ve 7 Şubat arasında yine eşsiz ürünler indirimler arasında yer alıyor. Bunlardan en dikkat çekici olanları ise Lipton Demlik Poşet Kış Karışımı Bitki Çayı 48’li 6,95 TL oldu. Kış aylarının vazgeçilmezi olan kış bitki çayı size bu soğuk havalarda çok iyi gelecek ve akşamlarınızın vazgeçilmezi olacak.

Hem boğazlarınızın ağrısına iyi gelecek hem de içinizi ısıtacak olan bu güzel kış bitki çayını bu fiyata başka yerde bulamazsınız. Sizler de hazır indirime inmişken bu güzel ürünü kaçırmayın ve hemen bir A 101 Market’e giderek onun sahibi olun. Bu sayede kış aylarını hasta olmadan geçirin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git