Luminarc Saklama Kabı A 101 Market Reyonlarında Yerini Aldı

Luminarc Saklama Kabı A 101 Market Reyonlarında Yerini Aldı
22 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 441 kez okundu.

A 101 Market muhteşem fırsatları ile tüm hızıyla sizlere en iyi ürünleri sunmaya devam ediyor. Özellikle de bayanların mutfak eşyalarında eksiklerini tamamlayan ve onlara en kaliteli üürnleri sunan A 101 market bu hafta ki fırsat ürünlerinde de bunu devam ettiriyor. Luminarc saklama kabı bu hafta ki ürünler arasında yerini aldı ve mutfağınızda ki yerini almayı bekliyor. Kare iç hacmi uzun ve geniş olan bu saklama kabı meyve sebze veya yemekleriniz için ideal bir ürün. 2-7 Şubat tarihleri arasında sahip olma imkanınız olan bu ürünü kaçırmadan hemen evinize taşımak için A 101 marketlerine uğrayın.

Luminarc Saklama Kabı A 101 Market Reyonlarında Yerini Aldı

A 101 kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeşil kapaklı luminarc saklama kabı 9,95 TL’lik muhteşem fiyatı ile sizleri bekliyor. Yazın pikniğe çıkarken rahatlıkla kullanabileceğiniz kışında yemek veya meyve sebze gibi gıdalarınızı içinde bulundurarak buzdolabınızda muhafaza edebileceğiniz bu harika ürün hemen hemen çoğu gıdalarınızı saklamanız için oldukça kullanışlı.

Geniş ve derin yapısı ile fazla miktarda ürün sığdırabileceğiniz bu kap meyve ve sebzelerinizi de bozulmadan ertesi güne ulaştırmanıza yardımcı olacak. Kalın kenarları lastikli kapağı ile ağzı iyi muhafaza olacak ve tüm ürünleriniz buz dolabı kokusu olmadan sağlıklı kalacak. Sağlığınız ve kaliteli ürün sahibi olmanız için birebir adres olan A 101 markete gelerek bu harika ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git